Otsid kokkuostu, kuhu turvaliselt oma vana väärismetall müüa?Tegeleme Kulla (nii korralikud ehted kui romukuld)kokkuostuga üle Eesti.

Võid kindel olla, et Kuu Pandimaja maksab kulla, hõbeda ja väärismetalli eest alati õiglast hinda. Meie Eesti Proovikoja kogemusega spetsialistid määravad täpselt ja kiiresti, millisesse prooviklassi toode kuulub. Raha kohe kätte!

Kuu Pandimaja on üks vanimaid kulla kokkuostjaid Eestis, mis on tegutsenud juba peaaegu 20 aastat. Tänu pikaajalisele koostööle kullasseppadega oskame sind suunata õige spetsialisti poole ka siis, kui pöördud meie poole nõu saamiseks.

Kulla ja hõbeda kokkuostja taust on turvaliseks tehnigu teostamiseks väga tähtis. Sageli võib klient kahelda kokkuostja taustas, mistõttu on õiget partnerit keeruline valida. Meie ettevõtet võite usaldada. Meie kaupluse asukoht ja teenindus on privaatne ning diskreetne. Meie töötajatel on enam kui 20-aastane kogemus ja oskus kiiresti määrata eseme proov ning väärtus. Hindamise, kaalumise ja ostu-müügiprotsessi viime läbi sinu silme all, et võiksid veenduda tehingu korrektsuses. Eesti Proovikoja kogemus teeb Kuu Pandimaja spetsialistid kõrgelt hinnatud väärismetallide asjatundjaiks.

Kas ostame ka katkiseid kuldehteid?

Jah sobivad ka katkised kuldehted. Hinda on vastavalt kaalule. Hinnapakkumisele see ei loe kas asi on terve või veaga.

Mis on romukuld?

Romukuld on hambakuld, katkine kuldehe. Ühesõnaga kõik esemed, mis on tehtud väärismetallist aga kaotanud oma visuaalselt terve välimuse.